Sıkça Sorulan Sorular

Parmak ölçümü nasıl hesaplayabilirim?

Parmak ölçünüzü herhangi bir kuyumcuya giderek ücretsiz olarak parmak ölçünüzü öğrenebilirsiniz.

Ürünler 925 ayar gümüş müdür?

ürünlerimiz kendi imalatımızdır ve de bütün ürünlerimiz 925 ayar gümüşten imal edilmektedir. İçerisinde herhangi bir katkı malzemesi kesinlikle bulunmamaktadır.

Kredi kartı ile alışveriş yapmak istiyorum. Sitenize ne kadar güvenebilirim?

Sitemizde kredi kartı için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır. Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

Ürünü satın aldığımda kaç gün içerisinde kargoyu alabilirim?

Trendy Takı olarak satın aldığınız ürünü anlaşmalı kargo şirketimiz ile 2-3 iş günü içerisinde Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyoruz. Size e-mail olarak göndereceğimiz kargo takip numarası ile kargonuzun nerde olduğunu anında öğrenebilirsiniz. 

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Beğenmediğiniz ürünü 10 iş günü içerisinde sitemizde yer alan adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla kargo ücreti tarafınızdan karşılanmak koşulu ile gönderebilirsiniz. Ürün tarafımıza ulaştığında ödeme işlemleri hakkında sizlerle irtibata geçilecektir.

Toplu olarak sipariş verirsek indirim yapar mısınız?

Eğer siz de toplu sipariş vermek isterseniz şirketimizin sabit numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

Sepet

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.